אודות

Top Vision הינה חברת תוכנה המתמחה ביישום והטמעה של מערכות ענן מבית Oracle​

המחויבות שלנו היא להטמעה אפקטיבית לשיפור מיידי בביצועי לקוחותינו.
אנו עושים זאת בעזרת צוות מקצועי עם ניסיון עשיר בניהול פרויקטי ליבה בתחומים שונים ובאמצעות שיתופי פעולה עם חברות מובילות תחום בתחומי ניהול ההון האנושי, לוגיסטיקה, כספים וניהול שרשרת האספקה. הערך המוסף שלנו הוא ביכולת לייצר שפה משותפת בין הלקוחות בארגון לבין אנשי הטכנולוגיה והיישום.

כחברת בת של חברת טופ מערכות (Top Group) החברה יודעת לתת מענה לצרכים הקיפים של הלקוח גם אם אינו חלק מהחבילה שכלולה ממוצרי אורקל כך שהלקוח מקבל פתרון 360 לכלל הצרכים.

הצוות שלנו

שימי בן ברוך

מנכ"ל Top Vision

שימי בעל ניסיון של מעל ל 20 שנה בתחום הטכנולוגיות וניהול מערכות המידע לרבות במוצרי אורקל. בעברו כיהן כסמנכ"ל טכנולוגיות ומערכות מידע במרכז הרפואי "שערי צדק", כמנמ"ר של חברת Mobileye וכסמנכ"ל מערכות מידע גלובלי בחברת BrightSource Energy.
שימי הוביל כמנהל מערכות מידע מספר רב של פרויקטי אורקל לצד הטמעה משל מערכות ארגוניות נוספות.

מיטל שטרקמן

סמנכ"לית Top Vision

מנהלת את חטיבת ה-EPM מזה 14 שנה, בעלת ניסיון בניהול פיתוח עסקי ומכירות יישומי תוכנה ומוצרים במגוון חברות אינטגרציה. היום מנהלת המכירות של מוצרי אורקל בטופ ויז'ן.

אלכס בלנובסקי

CTO, ארכיטקט מערכת וטכנולוג ראשי

אלכס בעל ניסיון של מעל ל-25 שנה ביישום ופיתוח מערכות מידע עם ניסיון של מעל ל- 15 שנה במערכות HR ניהל וליווה את המספר הרב ביותר של פרויקטי HCM  בישראל. הובלה ופיתוח ממשקים עם מערכותHR  וגם מערכות שכר.

יניב פיצ'וטו

מנהל פעילות NetSuite